Hasta Yorumları
VİDEOLAR

Vaser Liposuction Yaptıranlar

telefon +90312 220 4426

Üzümdeki gülümsemeye sebepsiniz :) - 14.10.2020

  • Hocam'a yaklaşık 1 ay önce vaser liposuction (karın-bel çevresi) + yağ transferi (meme) operasyonu oldum. Operasyon öncesi tetkiklerde özellikle yağ transferi konusunda çok hassas davrandı ve herhangi bir risk oluşturmaması açısından tetkikleri detaylandırdı ve öyle karar verdik.

Tarık Hocam'a yaklaşık 1 ay önce vaser liposuction (karın-bel çevresi) + yağ transferi (meme) operasyonu oldum. Vaser Lipo öncesi tetkiklerde özellikle yağ transferi konusunda çok hassas davrandı ve herhangi bir risk oluşturmaması açısından tetkikleri detaylandırdı ve öyle karar verdik. Benim beklentilerim Tarık Hocamın deneyimi, estetik bakış açısı, iş ahlakı ve titizliği birleşince ödemlerim olmasına rağmen 1 ayda ortaya çok güzel bir sonuç çıktı. Ayna karşısına geçerken yüzümdeki gülümsemeye sebepsiniz, buraya kalbimi bırakıyorum :) Tarık Hocam'a ve asistanı Makbule Hanım'a süreç boyunca gösterdikleri ilgi için tekrar çok ama çok teşekkür ediyorum. Sevgilerimle..

Doç. Dr. Tarık ÇavuşoğluDoç. Dr. Tarık ÇavuşoğluPlastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu 1972 yılında Ankara’da doğdu. 1990-1996 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde...

Profili Görüntüle
Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu - İletişim

Adres:Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 31/8 Çukurambar Çankaya Ankara

E-Posta:tarikmdgmail.com
bilgivaserlipo.com.tr

Görüş ve Fiyat Talebi
En az 70 karakter.

Gizlilik bilgileriniz bizimle güvende.

Doç. Dr. Tarık ÇavuşoğluDoç. Dr. Tarık ÇavuşoğluPlastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı
Telefon: 0312 220 4426