Hasta Yorumları
VİDEOLAR

Vaser Liposuction Yaptıranlar

telefon +90312 220 4426

Nihan T. - 01.08.2017

  • İki doğumdan sonra bedenime aynada bakamaz hale gelmiş bir kadındım. Ta ki 6 ay kadar önce Dr. Tarık Çavuşoğlu ile tanışana kadar. Veremediğim kilolarımın yanında, karnım, bacaklarım, kollarım sarkmaya başlamıştı.

İki doğumdan sonra bedenime aynada bakamaz hale gelmiş bir kadındım. Ta ki 6 ay kadar önce Dr. Tarık Çavuşoğlu ile tanışana kadar. Veremediğim kilolarımın yanında, karnım, bacaklarım, kollarım sarkmaya başlamıştı.

Liposuction’ı biliyordum ama bundan daha iyi bir yöntem olan Vaser liposuction işleminde gerçekten başarılı kim var diye ararken karşıma Tarık hoca çıktı. Sanki bir heykeltıraşın mermere şekil vermesi gibiydi sanatı. Keşke buradan sizlere önceki halimi ve şu an ki halimi fotoğraflarla gösterebilseydim ne demek istediğimi anlardınız.

Bu arada geçen ay ablam ve en yakın arkadaşım da Tarık hocaya ameliyat oldu. Sonuç muhteşem. Tarık hocam size ne kadar minnettar olduğumu kelimelerle anlatamam. Eski bedenimi ve özgüvenimi bana geri verdiniz. İyi ki varsınız. “

Doç. Dr. Tarık ÇavuşoğluDoç. Dr. Tarık ÇavuşoğluPlastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu 1972 yılında Ankara’da doğdu. 1990-1996 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde...

Profili Görüntüle
Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu - İletişim

Adres:Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 31/8 Çukurambar Çankaya Ankara

E-Posta:tarikmdgmail.com
bilgivaserlipo.com.tr

Görüş ve Fiyat Talebi
En az 70 karakter.

Gizlilik bilgileriniz bizimle güvende.

Doç. Dr. Tarık ÇavuşoğluDoç. Dr. Tarık ÇavuşoğluPlastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı
Telefon: 0312 220 4426