Vaser Liposuction Ankara

Vaser liposakşın ile yapılan vücut şekillendirme ameliyatlarında; damar, sinir ve bağ dokuya zarar verilmediğinden az kanamalı, hızlı iyileşme süresi ile, ameliyat sonrası süreç ağrısız ve kolaydır.

İNCELE

Popo (Kalça) Estetiği

Düz olmayan belli bir projeksiyona sahip olan popo yapısına sahip bizlerde ideal popoyu liposuction, lipofilling ve/veya popo kaldırma germe operasyonlarıyla rahatlıkla elde edebilmekteyiz.

İNCELE

Vaser Lipo ile Meme Büyütme

Meme (Göğüs) büyütme için silikon meme protezleri ve yağ enjeksiyonu dışında kabul edilen uzun dönem etkinliği kabul edilmiş başka bir yöntem yoktur.

İNCELE

Vaser Lipo ile Vücut Şekillendirme

Vaser Liposuction yöntemi ile alınan yağlar istenilen bölgelere dolgu malzemesi olarak verilebilmekte ve bu yağlar verilen bölgede %80 lere varan oranlarda kalıcılığa sahip olabilmektedir.

İNCELE
telefon +90312 220 4426
Hasta Yorumları
Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu

Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

1972 yılında Ankara’da doğdu. 1990-1996 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimini tamamladı. 1997-2003 yılları arasında Gazi Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik errahi Anabilimdalında ihtisasını tamamladı. 2013 yılında yürütmekte olduğu Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanlığından ayrıldı. 2014-20116 yılları arasında Ankara Memorial Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim dalındaki görevine tamamlamış olup kendi kliniğinde çalışmalarına devam etmektedir.

VASER LIPOSUCTION YAPTIRANLAR

Merhabalar yaşım 45 uzun zamandır bölgesel yağlanma problemim vardı. Doğum artı yemek derken kilolarım aldı başı gitti.

22.08.2017 Fatma Ç. - Tümünü Göster

Özel bir hastanede hemşireyim. Hastanemize çok estetik cerrah gelir. Tarık hocanın hastalar hep farklıdır. Hemen ayağa kalkar, gülerek çıkar, sorunsuzdur.

20.08.2017 Özlem B. - Tümünü Göster

Daha önceden başka bir plastik cerraha 2 defa karın bölgeme liposakşın ameliyatı oldum ve çok mutsuzdum. Tarık beyi sonradan bir arkadaşımın tavsiyesiyle buldum.

20.08.2017 Zuhal L. - Tümünü Göster

Tarık hocanın ismini ilk olarak Facebook ta Doktor Anneler Grubunda duydum. O kadar güzel şeyler yazmışlardı ki sadece merak ettiğim için bile gelirdim.

20.08.2017 Burçin B. - Tümünü Göster
Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu - İletişim

Adres:Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 31/8 Çukurambar Çankaya Ankara

E-Posta:tarikmdgmail.com
bilgivaserlipo.com.tr

Görüş ve Randevu Talebi

Gizlilik bilgileriniz bizimle güvende.

Doç. Dr. Tarık ÇavuşoğluDoç. Dr. Tarık ÇavuşoğluPlastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı
Telefon: 0312 220 4426